Chorągiew Kielecka ZHP Hufiec ZHP Staszów im. T. Kościuszki ul. Wysoka 39, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Sportowe wakacje – Obóz harcerski Hufca ZHP Staszów w Niedzicy.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych „AVITO VIVIT HONORE” z siedzibą przy ul. Wschodniej 8a/15, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka poprzez kulturę i rekreację w gminie Staszów – Happening „Wspomnienie sierpniowych dni 1944 – 80 rocznica wybuchu Powstania warszawskiego”

Dokument źródłowy

Treść oferty

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Społecznych Szkół i Ognisk Artystycznych w Kielcach, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. S. Moniuszki w Staszowie ul. Parkowa 6, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka poprzez kulturę i rekreację w gminie Staszów – Kulturalne leżakowanie – letni koncert plenerowy w mieście Staszów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

OGŁOSZENIE
Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Dolina Kacanki”, z siedzibą w Wiązownicy Kolonii 90 A, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – EKO FESTYN – impreza plenerowa integrująca i aktywizująca społeczność.
Zgodnie z art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 571) Burmistrz Miasta i Gminy Staszów przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Dolina Kacanki”, z siedzibą w Wiązownicy Kolonii 90 A, 28-200 Staszów przy wsparciu środków finansowych z budżetu gminy na realizację ww. zadania publicznego.
Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 6 czerwca 2024 r. osobiście w formie pisemnej w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie pok. 301 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).
Uwagi zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.

BURMISTRZ
dr Leszek Kopeć

 

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Chorągiew Kielecka ZHP Hufiec ZHP Staszów im. T. Kościuszki ul. Wysoka 39, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – „Na rajdowych szlakach”.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Motocyklistów Ziemi Staszowskiej Staszowska Grupa Motocyklowa ul. Konstytucji 3 Maja 2B, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – MOTOCYKLE – MOJA PASJA, dni otwarte dla młodzieży.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Świętokrzyski Związek Zapaśniczy w Kielcach ulica Krakowska 72, 25-701 Kielce, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-23, Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział im. Aleksandra Patkowskiego w Sandomierzu ul. Rynek 12, 27-600 Sandomierz, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Organizacja zadań z zakresu turystyki rowerowej, Nordic Walking i biegów terenowych – Odnowienie oznakowania szlaku turystycznego.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Pogoń 2020 Staszów z siedzibą przy ulicy Żeromskiego 43, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Turnieje o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów

Dokument źródłowy

Treść oferty

Fundacja My Kobiety Dla Kobiet z siedzibą w Wiązownicy Małej 69, 28-200 Staszów, złożyła ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – Integracyjne wielopokoleniowe spotkanie w Czernicy.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Aktywni-Korab z siedzibą przy ul. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Igrzyska Przedszkolaka

Dokument źródłowy

Treść oferty

Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Wiśniowskiej z siedzibą w Woli Wiśniowskiej 29, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – Tradycje Bożonarodzeniowe u Kołłątajów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Informacja o sprostowaniu omyłki pisarskiej

Koło Gospodyń Wiejskich „KACANKI” w Mostkach z siedzibą Mostki 14A, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka poprzez kulturę i rekreację w gminie Staszów – Warsztaty kulinarne Bożonarodzeniowe.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Strażackie Koło Gospodyń Wiejskich w Wiśniowej z siedzibą Wiśniowa 114 , 28-200 Staszów, zło- żyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja i aktywizacja międzypokoleniowa – Warsztaty Bożonarodzeniowe.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Społecznych Szkół i Ognisk Artystycznych w Kielcach, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. S. Moniuszki w Staszowie ul. Parkowa 6, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Rozwój kultury i sztuki w gminie Staszów w kształceniu muzycznym i tańcu – Warsztaty pełne Kultury – cykl zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Staszów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Społecznych Szkół i Ognisk Artystycznych w Kielcach, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia im. S. Moniuszki w Staszowie ul. Parkowa 6, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Organizacja imprez kulturalno-profilaktycznych dla społeczności lokalnej – Kultura pod choinkę – koncert kolęd i pastorałek na Staszowskim Rynku.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Miejsko-Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe z siedzibą ul. Opatowska 31, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Organizacja zadań z zakresu turystyki rowerowej, nordic walking i biegów terenowych – Nordic Walking w świątecznym klimacie.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Koło Gospodyń Wiejskich „Jarzębina” w Sielcu z siedzibą Sielec 37, 28-200 Staszów, złożyło ofer- tę na realizację zadania pn.: Profilaktyka poprzez kulturę i rekreację w gminie Staszów – W zdrowym ciele zdrowy duch.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Aktywni-Korab z siedzibą przy ul. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Nocny Halowy Turniej w Piłce Nożnej.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Koło Gospodyń Wiejskich w Czajkowie Północnym, z siedzibą w Czajkowie Północnym 75, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – Warsztaty Zdrowotne Bożonarodzeniowe.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Miejski Klub Sportowy Olimpia Pogoń Staszów ul. Koszarowa 7, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Wspieranie rozwoju sportu w gminie Staszów i rozwój aktywności sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców gminy Staszów - Promowanie rozwoju sportowego w gminie Staszów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Miejski Klub Sportowy Olimpia Pogoń Staszów ul. Koszarowa 7, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Wspieranie rozwoju sportu w gminie Staszów i rozwój aktywności sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców gminy Staszów - Wspieranie postępu w dziedzinie sportu w gminie Staszów oraz promowanie aktywności sportowo-rekreacyjnej wśród miejscowej społeczności.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Otwarty Mikołajkowy Turniej Siatkówki.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie „Aktywna Kraina” z siedzibą w Woli Wiśniowskiej 29, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Wspieranie rozwoju sportu w Gminie Staszów i rozwój aktywności sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców Gminy Staszów – Mikołajkowy turniej w piłkę nożną.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Strażackie Koło Gospodyń Wiejskich w Wiśniowej, z siedzibą w Wiśniowej 114, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja i aktywizacja międzypokoleniowa.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie „Morsy Staszów” ul. Kołłątaja 1, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Mikołajkowe zmagania Morsów Staszów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Miejski Klub Sportowy Olimpia Pogoń Staszów ul. Koszarowa 7, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Wspieranie rozwoju sportu w gminie Staszów i rozwój aktywności sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców gminy Staszów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Fundacja VIVE Serce Dzieciom z siedzibą przy ul. K. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – Dobre wsparcie – jak radzić sobie ze stresem.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów- Event na otwarcie pumptracka i miasteczka ruchu drogowego.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów- Rodzinny Rajd Rowerowy – „Duża Pętla Staszowska”.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów- 7x Sport – Aktywny Staszów 2023.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Dolina Kacanki” z siedzibą w Wiązownicy-Kolonii 90 , 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów – Rajd rowerowy Tour de Kologne.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Strażackie Koło Gospodyń Wiejskich z siedzibą w Wiśniowej 114, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka poprzez kulturę i rekreację w gminie Staszów.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Amazonek Ziemi Staszowskiej z siedzibą w Staszowie ul. Szkolna 14 , 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w Gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – Organizacja akcji propagującej badania profilaktyczne piersi przeprowadzona w „Dniu Chleba”.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów- 7x Sport – Aktywny Staszów 2023.
Zgodnie z art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 571) Burmistrz Miasta i Gminy Staszów przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów przy wsparciu środków finansowych z budżetu gminy na realizację ww. zadania publicznego.
Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 5 lipca 2023 r. osobiście w formie pisemnej w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie pok. 301 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).
Uwagi zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.

 

Oferta realizacji zadania publicznego

Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka przez sport i rekreację w gminie Staszów- Rodzinny Rajd Rowerowy – „Duża Pętla Staszowska”.
Zgodnie z art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 571) Burmistrz Miasta i Gminy Staszów przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Sigma Staszów z siedzibą przy
ul. A. Mickiewicza 40, 28-200 Staszów przy wsparciu środków finansowych z budżetu gminy na realizację ww. zadania publicznego.
Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 5 lipca 2023 r. osobiście w formie pisemnej w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie pok. 301 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).
Uwagi zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.

Oferta realizacji zadania publicznego

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” z siedzibą przy ul. A. Mickiewicza 4 w Staszowie, złożyło ofertę z zakresu: Profilaktyka poprzez kulturę i rekreację w gminie Staszów- Udział w World &European Championship WORLD ARTISTIC DANCE FEDERATION.
Zgodnie z art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 571) Burmistrz Miasta i Gminy Staszów przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołów Artystycznych „KLEKS” przy wsparciu środków finansowych z budżetu gminy na realizację ww. zadania publicznego.
Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 5 lipca 2023 r. osobiście w formie pisemnej w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie pok. 301 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).
Uwagi zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.

Oferta realizacji zadania publicznego

OGŁOSZENIE
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka Hufiec ZHP w Staszowie, ul. Wysoka 39, 28 -200 Staszów, złożył ofertę na realizację zadania pn.: Profilaktyka poprzez kulturę
i rekreację w gminie Staszów- Sportowe wakacje – Obóz harcerski Hufca ZHP Staszów w Krynicy- Zdrój.
Zgodnie z art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2023 r. poz. 571) Burmistrz Miasta i Gminy Staszów przedstawia ofertę złożoną przez Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka Hufiec ZHP w Staszowie przy wsparciu środków finansowych z budżetu gminy na realizację ww. zadania publicznego.
Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 5 lipca 2023 r. osobiście w formie pisemnej w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie pok. 301 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).
Uwagi zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę.

 

Oferta realizacji zadania publicznego

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Dolina Kacanki” z siedzibą w Wiązownicy-Kolonii 90A, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja środowisk lokalnych w Gminie Staszów poprzez podjęcie działań profilaktyczno-społecznych – EKO FESTYN – impreza plenerowa integrująca i aktywizująca społeczność.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Koło Gospodyń Wiejskich”Wisienki” w Wiśniowej Poduchownej z siedzibą w Wiśniowej Poduchownej 24A, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: „Organizacja zadań z zakresu rozwoju edukacji dzieci i młodzieży z gminy Staszów”.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Informacja dotycząca udzielenia dotacji podmiotom niezaliczonym do sektora finansów publicznych i nie działających w celu osiągnięcia zysku w 2022 roku. Urząd Miasta i Gminy w Staszowie informuje, że w oparciu o Uchwałę Nr XXVI/265/12 Rady Miejskiej w Staszowie z dnia 7 września 2012 r. w sprawie trybu postępowania o udzielenie dotacji z budżetu gminy Staszów podmiotom niezaliczanym do sektora finansów publicznych i niedziałającym w celu osiągnięcia zysku na inne zadania niż określone w ustawie z 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, sposobu jej rozliczania oraz sposobu kontroli wykonywania zleconego zadania (Dz. Urz. Woj. Święt. z 2012 r., poz. 2524), zmienionej Uchwałą nr XXVIII/275/12 Rady Miejskiej w Staszowie z dnia 15 października 2012 r. (Dz. Urz. Woj. Święt. z 2012 r., poz. 2849), Stowarzyszenie Motocyklistów Ziemi Staszowskiej Staszowska Grupa Motocyklowa, ul. Konstytucji 3 Maja 2B, 28-200 Staszów złożyło wniosek o realizację zadania pod nazwą „Modernizacja lokalu należącego do SGM Staszów”.

BURMISTRZ
dr Leszek Kopeć

Pełna treść informacji

Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Talent”, ul. Parkowa 6, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Integracja i aktywizacja międzypokoleniowa - Jarmark Bożonarodzeniowy – wspólne ubieranie choinki.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Miejski Klub Sportowy Olimpia Pogoń Staszów, ul. Koszarowa 7, 28-200 Staszów, złożył ofertę na realizację zadania pn.: Szkolenie i prowadzenie rozgrywek ligowych – Mikołajkowy Turniej piłki nożnej.

Dokument źródłowy

Treść oferty

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział im. Aleksandra Patkowskiego w Sandomierzu ul. Rynek 12, 27-600 Sandomierzu Koło Grodzkie PTTK w Staszowie im. Adama Bienia ul. Jana Kilińskiego 8/1, 28-200 Staszów, złożyło ofertę na realizację zadania pn.: Organizacja zadań z zakresu turystyki rowerowej, Nordic Walking i biegów terenowych – Mikołajkowy rajd rowerowy.

Dokument źródłowy

Treść oferty